Şirket Profili

Firmamız 1982 Yılında Faliyete Başlamıştır. Unipar Sert Metal Sanayi İle Ortaklığı Başlayan Hüseyin Neziroğlu Tecrübe ve Bilgisini Yansıtarak Vida, Civata, Perçin, Kalıpçılığında Tasarımlı ve Kalıp İmalatı İle Ülkemizde Geniş Kitleye Hizmet Vererek Bu Konudaki Bilgi ve Başarısını Kanıtlamıştır.

1996 Yılında Firma Yeniden Yapılanmaya Geçerek Tüm Hisseler ve İsim Hakkı Hüseyin Neziroğluna Devredilmiştir. Bu Tarih İtibari İle Unipar Sert Metal Sanayi Aile Firması Olarak 16 Yıldır 350 metre Karelik Kendisine Ait Kapalı Alanda Üretim Yapmaktadır. Ülkemizin En Hızlı ve Kaliteli Üretim Bantlarına Sahip Firmamız Müşterilerimiz İçin En İyi Çözümleri Sunmaktadır.

Neden Unipar ?
Alanında Sürekli Değişen Ürünlere Kendi Tasarım ve Teknik Destek Hizmeti İle Yön Verebilen Tüm Gelişmeleri Yakından Takip Ederek Sürekli Kendi ve Müşterlerinin İstediği Ürün Gamını Geliştiren Bir Firma Olarak Çözüm Ortağı Olmuş Bir Kuruluştur.

Değerlerimiz ;
Saygı, Dürüstlük, Güven, Şeffaflık, Çalışan Haklarına Saygı

Kalite Politikamız ;
Unipar Her Zaman Müşteri Taleplerini ve Yürürlükteki Mevzuat Şartlarını Karşılayan Güvenilir ve Kaliteli Ürünler Sunmaktadır.

Amacımız ;
Rekabet Gücümüzü Sürekli Arttırmak ve Firmamızı Gururla Temsil Edebilmektir.

UNİPAR ;
Üretmekte Olduğumuz Bağlantı Elemanları Kalıpları ve Özel Vida , perçin , Makine ve Yedcek Parça Vb. Ürünlerini müşterilerimizin İhtiyacı Olan Uzun Ömürlülük ve Sürekli Hizmet Verebilmemiz İçin Kaliteli Ham Madde, Hassas Üretim, Teknik Destek ve Tasarım İle Zamanında Teslim Öncelikli Prensiplerimizdendir.